Nodarbību noslogojums:
Pilates – *
Step – ***
Body architect – ***
Zumba – **/***
Grip – ***
LATIN fitness – **
Veselības vingrošana – *

* – zemas intensitātes
** – vidējas
*** – augstas

Nodarbības uz trenažieriem, kurā ietilpst vingrinājumi uz dažādiem trenažieru ierīcēm.

Rock’N’CORE – īpaši izveidota programma ar mērķi nostiprināt ķermeņa centru, vēdera presi un muguras muskulatūru. Izaicinoša un vielmaiņu aktivizējoša kardio slodze tiek variēta ar muskuļu reljefu attīstošiem spēka vingrinājumiem. Spēka vingrojumi tiek izpildīti gan ar ķermeņa svaru, gan ar apsmagojumu. Nodarbībā iekļauti kardio intervāli.  Nodarbība piemērota vidējas un augstas sagatavotības vingrotājiem.

BodyART nodarbība ir veidota tā, lai no tās gūtu prieku un harmoniju ikviens cilvēks. Šajā nodarbībā ir iekļauti spēka, ārstnieciskie un jogas vingrojumi. Treniņā var iekļaut kardio daļu vai pat visas stundas garumā veidot tikai kardio treniņu. Nodarbību iesāk ar sevis apzināšanos caur ķermeni un elpu. Šis treniņš patiks tiem, kuru mērķis nav tikai izlādēties, bet arī gūt pilnvērtīgu un kontrolētu slodzi, kā arī veidot staltu stāju, stipru un lokanu ķermeni. Visi bodyART vingrojumi un pozas vienlaicīgi trenē vairākas muskuļu grupas. Liela uzmanība tiek pievērsta elpai.
Nodarbība piemērota jebkuram sagatavotības līmenim. Gandrīz visiem vingrinājumiem ir vairākas grūtības pakāpes – tā lai komfortabli jūtas gan fiziski mazāk sagatavots cilvēks, gan arī tie, kuri ir jau pieredzi guvuši citādāka veida treniņos.

VERVE – DCH koncepta nodarbība, kurā apvienoti dažādu vingrošanas sistēmu un pilates pamatprincipi. Sastopamas arī daudz brīvas kustības, kas pakļaujas mūzikas ritmam un plūsmai, un ir tuvas cilvēka ikdienā sastopamajām dabīgajām kustībām. Vingrinājumi uzlabos lokanību, atslābinās muskuļus, kā arī sagatavos vēderpreses un muguras dziļo muskulatūru, lai lielāku slodzi izturētu spēka treniņos.

LATIN fitness – Latino deju ritmā tiek stiprināts ķermeņa stāvoklis, uzlabota tā lokanība un apgūti šobrīd tik populāri latino deju soļi (salsa, bačata, reggaeton, cha-cha-cha, samba utt.). Angel Zaldivar Ramirez profesionāls dejotājs, deju pasniedzējs un horeogrāfs no Kubas. Iespaidīgas dejas, dažādība tehnikās un neizsīkstoša enerģija ir tās, kas raksturo Anhelu. Ir strādājis dažādās valstīs visā pasaulē – sākot no Spānijas un Portugāles un beidzot ar Monako un Austrāliju. Anhela studentu vidū ir gan profesionālie baleta un laikmetīgas dejas dejotāji, gan cilvēki, kuri vienkārši bauda dzīvi un ir gatavi apgūt kaut ko jaunu – “Relax people, let’s dance”!

Step aerobika — ir efektīvs, kalorijas dedzinošs kardio treniņš. Uzlabo veiklību un koordināciju, muskuļu tonusu, ļauj iegūt skaistus kāju un sēžas muskuļus

Pilates – Jozefa Pilates izstrādāta vingrinājumu sistēma, kuras rezultātā tiek tonizēta visa ķermeņa muskulatūra, akcentējot muguras un vēdera preses muskulatūras nostiprināšanu. Īpaša uzmanība pievērsta dziļo muskuļu grupu stiprināšanai. Nodarbība skaistai stājai un veselai mugurai. Nodarbība ir zemas intensitātes, piemērota ikvienai, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa.

Zumba – vidējas vai augstas intensitātes enerģiska dejas un fitnesa nodarbība ballītes gaisotnē! Tiek nodarbināta visa ķermeņa muskulatūra, lielisks treniņš sirds un asinsvadu sistēmai, attīsta koordināciju, izturību, veiklību un spēku. Piemērota ar vidēju vai labu fizisko sagatavotību.

Body toning/stretching – spēku un spēku izturību attīstoša zemas vai vidējas intensitates nodarbība vai apļa treniņš ar vienkāršu horeogrāfiju. Nodarbībā var tikt izmanotas hanteles, step platformas, smaguma bumbas. Nodarbības nobeigumā kārtīga izstiepšanās. Nostiprina un attīsta ķermeņa muskulatūru, kustību koordināciju,  lokanību.